Budowa domów w Zabudowie Bliźniaczej

Projekt budowy domu w zabudowie bliźniaczej rozpoczął się od szczegółowego planowania i analizy terenu. Każdy z budynków został starannie zaprojektowany z myślą o zachowaniu harmonii architektonicznej i funkcjonalności. Kluczowym elementem było uwzględnienie elewacji, której remont miał wprowadzić nowoczesny i estetyczny wygląd.

Prace Budowlane budujmy.pl

Prace budowlane rozpoczęły się od wyznaczenia granic działki i przygotowania fundamentów. Następnie zainstalowano ściany i położono konstrukcję stropów,, uwzględniając specyfikę budowy domów w zabudowie bliźniaczej. W trakcie prac budowlanych zwracaliśmy szczególną uwagę na ocieplenie budynków, aby zapewnić efektywność energetyczną obu jednostek.

Detale i Wykończenia

Po zakończeniu prac strukturalnych przystąpiliśmy do detali i wykończeń wnętrz. To obejmowało wykonanie wszystkich instalacji, a następnie posadzek i tynków, zastosowanie wysokiej jakości tynków oraz wymianę obróbek blacharskich. Dbaliśmy o estetykę i funkcjonalność, aby oba budynki były spójne i spełniały oczekiwania mieszkańców. Podwykonawca MontujeKlime.pl wstawił pompy ciepła firmy Rotenso.

Cały proces budowy odbywał się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, a efektem końcowym były dwa nowoczesne budynki w zabudowie bliźniaczej, harmonijnie wpisane w otoczenie. Teren został starannie wysprzątany, ogrodzony, a wykonane zostały estetyczne podjazdy z kostki brukowej. Inne nasze budowy znajdują się w zakładce Realizacje.